İPHONE HAFIZA BOYUTUNU 128 GB SEVİYESİNE ARTTIRMA

İphone, İpad veya İpod Dokunmatik Sorunları ve Çözümü
Nisan 30, 2017
İPHONE 6 – 6 PLUS SİYAH EKRANA GÖRÜNTÜ GELMİYOR VE AÇILMAMA SORUNU – ÇÖZÜMÜ
Nisan 30, 2017
Tümü

İPHONE HAFIZA BOYUTUNU 128 GB SEVİYESİNE ARTTIRMA

En gelişmiş ve en iyi özelliklere sahip olan cep telefonlarını hemen hemen hepimiz kullanmak isteriz. Bugün teknoloji o kadar hızlı ilerlemekte ki çoğu zaman onu takip etmek ne yazık ki mümkün olamamaktadır. Cep telefonları hayatımızın önemli bir parçası haline gelmiş olup gün içerisinde birçok işimizi cep telefonumuzu kullanarak çözümleyebilmekteyiz. Ancak gerekli uygulamaların yüklenmesi ya da bu uygulamaların aktif ve verimli aynı zamanda da hızlı olarak kullanılabilmesi için cep telefonlarının hafızasının yeterli boyutta olması gerekmektedir. Ancak bu şekilde cep telefonunuzu hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Uygulamaların gelişmesi ve kapladıkları ve çalışırken kullandıkları boyut olarak belirli bir süre sonra artış göstermektedir. Bu durumda da cep telefonunuzun hafızası yetersiz gelmektedir. Özellikle İphone cihazların eski modellerinde düşük hafıza sorunu kendisini hissedilir bir şekilde belli etmektedir. Telefonların hafızasını verimsiz hale getiren en önemli faktör resim, video, film ve müzik ve diğer pek çok depolanan verilerdir. Depolanan bu veriler içerisinden sizin için gerekli olmayanları kaldırdığınız, sildiğiniz zaman hafıza problemi de ortadan kalkmış olmaktadır. Ancak pek çoğumuz kullanıyor olmasak bile muhafaza ettiğimiz resim, müzik, video gibi verilerimizi silmek istemeyiz. Zaten aslında İphone cep telefonunuzda hafıza sorununu çözmek için bu tür uygulamaları kaldırarak çözüm bulmak yerine nu uygulama ve saklamış olduğunuz verilerinizi kaldırmadan çözüm bulmaktır.

İphone üreticileri 16 Gb ve 64Gb seçenekler ile cep telefonlarını piyasaya sürmektedir. Arttırılabilir hafızaya sahip olmayan İphonelarda kullanıcılar en çok bu hafıza durumundan şikayet etmektedirler. iPhone 6, 6p, 5SE, 6s ve 6s Plus modelleri İCloud alanı alarak hafıza sorununu çözmenize yardımcı olmaktadır. Ancak bunun içinde belirli miktarda bir ücret ödemesi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu durumda kullanıcılar için ek maliyet anlamına gelmektedir.

Firmamız iPhone 6, 6p, 5SE, 6s ve 6s Plus model cep telefonlarınızın hafızasının nasıl 128 Gb’a yükseltileceği konusunda İphone kullanıcılarına yardımcı olmaktadır. Teknik servisimiz ile iletişime geçerek İphone hafıza boyutunu 128 Gb. seviyesine arttırma ile daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir