iPhone 8 Plus 4013 Hatası Çözümü
Mayıs 16, 2018
iPhone 8 Plus Itunes Modda Kaldı
Mayıs 16, 2018
Tümü

iPhone 8 Plus 9 Hatası Çözümü

İphone 8 Plus 9 Hatası Çözümü

Sahip olduğunuz telefon ummadığınız bir anda hata vermiş olabilir. Telefonunuzun verdiği farklı hata uyarıları için hangi yolu izlemelisiniz, bu sorunun cevabını aşağıdaki adımları izleyerek öğrenebilir ve çözümleyebilirsiniz.

Hata 9 veya Hata 9006 için Çözüm Yolları Nelerdir?

9 ya da 9006 hatasının çözümü için birçok seçenek mevcut. Birinci çözüm; iOS 9 güncellemesi esnasında ya da geri yükleme sırasında hata 9 uyarısı alıyorsanız, bunları yapmalısınız. Öncelikle iPhone bağlantısını kesin. Sonrasında itonesi kapatın ve bilgisayarı tekrar başlatın. Ardından iTunes i tekrar  çalıştırarak iPhone’u pc ye bağlayın. Sonuç alamazsanız bu işlemi yeni baştan uygulayın.

İkinci Çözüm;  iTunes’un en son sürümünü kullandığınızdan emin olun. Mac için  iTunes i aktifleştirin. üst menü çubuğuna gelerek ‘Güncellemeleri Kontrol Et’ butonunu  tıklayın ve yönergeleri takip edin. Bilgisaryarınızın  iTunes ini çalıştırın, menüden ‘ Yardım altında Güncellemeleri Kontrol Et’ butonuna tıklayın ve yönergeleri izleyin.

Üçüncü Çözüm;  USB kablosunun bozuk olmadığından emin olun. Eğer telefonunuzla birlikte gelen  orijinal Apple kablosunu kullanmayı tercih edin. Bu arada kablo tam oturmalı. Bu nedenle bağlantı ucunu  kontrol edin. Bunun için farklı bir usb port üzerinde kabloyu denemesi yapabilirsiniz.

Dördüncü Çözüm;  Bilgisayar tarafında bir bağlantı problemi yaşamamak için bilgisayara bağlı başka bir Apple ürünü mevcutsa bağlantıyı kesin. Giriş ve çıkış noktalarının bağlantısının  sağlamlığını denetleyin.  Üçüncü batarya ve ekleri devre dışı edin. Kullandığınız usb sürücülerinin güncelliğinden emin olun. Gerek duyarsanız telefonunuzu ve bilgisayarı kapatıp yeniden başlatın.

Beşinci Çözüm;  Güvenlik yazılımları bazı durumlarda bu gibi bağlantının kesilmesine neden olabilir. Yanı sıra pc de  virüs gibi zararlıların bulunmadığından emin olmalısınız. Güvenlik yazılımı kullanıyorsanız işlem süresince devre dışı bırakın. Tarih ve zaman ayarlarını kontrol edin. Bu yöntemleri kullanarak  tanımlanamayan hataları giderebilirsiniz. Bu işlem konusunda sağlama yapmak isterseniz farklı bir bilgisayarda da aynı adımları uygulayabilirsiniz. Eğer hala daha cihazınız hata veriyorsa İphonenizi servisimize getirebilirsiniz.

iPhoneniz hangi model olursa olsun; chaz donuyor, elmada kalıyor, wifi – anten sorunu yaşıyor ya da  hata veriyorsa bu ve bunun dışında kalan her türlü problem çözümü için teknik telefon tamiri servisimizden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx