iPhone 8 – 9 hatası çözümü
Mayıs 16, 2018
Tümü

iPhone 8 itunes modda kaldı

Şayet iPhone telefonunuz varsa ve her hangi bir işlem sırasında itunes modunda kaldıysa hemen endişelenmenize gerek yok. Zira size önereceğimiz bu şıkları uygulayarak bu durumdan kendi çabanızla kurtulabilirsiniz. Bu gibi bir durumda iOS aygıtınızı kurtarma moduna alıp, sonrasında iTunes ile geri yükleme yapabilirsiniz.

Geri yükleme sırasında kurtarma modunu kullanabilirsiniz; iTunes, aygıtınızı tanımıyor ya da cihazın kurtarma modunda olduğunu ikazlıyorsa, telefon ekranınız birkaç dakika süredince Apple logosunda takılı kalarak ilerleyemiyorsa, ya da iTunes’a Bağlan ekranını görüyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Cihazınızda ilerleme Çubuğu Takılı mı Kaldı?

Aygıtınızı kurtarma moduna alarak  yeniden ayarlamasını yapmak için bunları yapmalısınız.

Bu işlem için son sürüm iTunesi kullanmalısınız. Öncelikle itunes açıksa kapatın. Cihazı pc ye bağlayın. İtunesi açın. Bu durumdayken cihazı yeniden başlamaya zorlamalısınız.  Apple logosu çıktığında düğmeleri sakın hemen bırakmayın ta ki  iTunes ekranı görünene dek bu işlemi sürdürün.

Telefonunuz iPhone X -iPhone 8 – iPhone 8 Plus ise: sesi aç butonuna bir saniyeliğine basıp hemen bırakın. Ardından ayno şeyi ses kıs düğmesine basın ve bırakın. Sonrasında yan taraftaki düğmeye basarken, iTunes’a Bağlan ekranı çıkana dek bu işlemi sürdürün.

iPhone 7 –  iPhone 7 Plus için yapabilecekleriniz: yan düğmeyi – ses kıs düğmesine eş zamanlı olarak basın.  Ta ki iTunes’a bağlan ekranı çıkana dek işlemi sürdürün.

iPhone 6  ya da  daha eski modellerde yapılabilecekler;  Telefonda bulunan Üst ya da yan düğmeye aynı anda basılı tutun.  Bu eylemi iTunes’a bağlan ekranı çıkana dek sürdürün.
Ardından çıkan Geri Yükle/ Güncelle seçenekleri belirdiğinde  Güncelle’yi seçmelisiniz.  iTunes verileri silinmeden önce  iOS tekrardan yüklemeye çalışır. Öncelikle uygun yazılımın inmesini beklemelisiniz. Minimum 15 sürecek bu işlem sırasında cihazınız  iTunes’a Bağlan ekranından çıkacak olursa, indirme bitene dek bekleyin ve  3. adımı yeniden deneyin. Arızanın çözümü için firmamızla görüşebilirsiniz, sizde bu tarz bir arızayla karşılaştıysanız arızanın giderilmesi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Donma, elma logosunda takılı kalma, wifi bağlantısı, çarpma – darbe- düşme- su alma kaynaklı  sorunlarınızın çözüm merkezi teknik servisimizdir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx