iPhone 8 Elma Logosunda Takılı Kalıyor

iPhone 8 Elmada Kalıyor
Mayıs 16, 2018
iPhone 8 Açılmıyor
Mayıs 16, 2018
Tümü

iPhone 8 Elma Logosunda Takılı Kalıyor

 

Telefonunuzu açarken aygıtınız donduysa kısacası başlangıçta takılı kaldıysa hangi adımları izlemelisiniz, bu içerikte size bu konuda rehberlik edeceğiz. Eğer telefonunuzun ekranı siyahsa ve telefon donduysa yapmanız gereken şey, telefonu yeniden başlamaya zorlamak olmalı.

Bu konuda telefonda kayıtlı olan mesajlar, dökümanlar ya da resimler, mesaj listelerinin sillinmesi konusundaysa bir endişeniz olmasın zira yeniden başlatma  işleminde telefonun hafızasında yer alan içerikler silinmeyecektir.  Telefon ekranı siyahsa veya tüm düğmeler yanıt vermiyorsa şu adımları izleyerek telefonunuzu yeniden başlatabilirsiniz.

 

iPhone X – iPhone 8  -iPhone 8 Plus’ta: sesi açma düğmesine bir saniye gibi kısa bir süreliğine basıp parmağınızı çekin. Ardından ses kısma düğmesine basıp hemen parmağınızı çekin. Bu işlemden sonra Apple ekranda logosu çıkana dek yan düğmeye basılı tutun.

iPhone 7 – iPhone 7 Plus: Yine telefonunuzun ana ekranında Apple logosunu görene dek yan düğmelerin yanı sıra  ve sesi kıs düğmesine minimum 10 saniye  kadar  basılı tutmalısınız.

iPhone 6- İphone 5 – İphone 4 -iPad: telefonunuzun ekranında Apple logosunu görene dek  üst  ya da yan düğmeyi minimum 10 saniye boyu basın.

Bu işlermlerin ardından bir saat geçtiğinde , şarj oluyor batarya sembolünü ya da güç kaynağı ekranını görürseniz jak, USB kablosu,  güç adaptörü üçlüsünü kontrol etmelisiniz. Kısacası tüm bağlantıları kontrol edin.

Bu esnada  Apple logosu ya da  mavi bir ekrın görürseniz yapmanız gerkenler şunlar olmalı.

Aygıtınızı  iTunes güce sahip olan bir birlgisayara bağlayarak itunesi açın.  İtunes donanımlı bilgisayar konusunda dilerseniz  servisimizden de yardım alabilirsiniz.

Sonrasında aygıtınız bilgisayara bağlıyken, aygıtınızı tekrardan başlamaya zorlayın.

 

iPhone X-  iPhone 8 – iPhone 8 Plus için: ses açma  düğmesine bas ve bırak – ses kıs düğmesine bas ve bırak – kurtarma modu ekranı çıktığında yan düğmeye basılı tut.

iPhone 7 –   iPhone 7 Plus:kurtarma modu ekranda görünene dek aynı anda yan düğmeye ve ses kıs düğmesine  basılı tut .

Sizler için farklı İphone modelleri için elma logosundan kurtarma yöntemlerini açıkladık. Telefonunuzla ilgili olan her tür arıza, sorun ve tamir işlemi için servisimizi arayarak deneyimli teknik servis elemanlarımızın engin tecrübesinden yararlanabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx